sobota, 13 kwietnia 2013

Cz cz czendzin.

Postaram się zmienić kilka rzeczy. Mam już 21 lat, coś musi ulec zmianie. Po pierwsze 4 razy w tygodniu bieganie, po drugie od tego momentu żadnych wysoko kalorycznych posiłków. Stwierdziłam, że muszę to gdzieś dokumentować, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Ta dieta nie ma nazwy jako takiej, po prostu nazywa się: ograniczenie jedzenia. Ważę duużo za dużo i czas to zmienić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz